Design i projektowanie wnętrz

Firma Perfekt AR to nie tylko doskonale zaprojektowane stoiska targowe. Swoją wiedzę i doświadczenie wykorzystujemy także w aranżacji wnętrz, mebli do przestrzeni publicznych oraz opakowań produktów. W naszej ofercie znajdziesz m. in. usługi związane z projektowaniem przestrzeni, showroomów i zabudową recepcji. Sprawdź, co potrafią nasi projektanci!


Projektowanie wnętrz mieszkalnych

Dobrze zaprojektowane wnętrze to nie tylko estetyka, ale i funkcjonalność. Dzięki odpowiedniemu projektowi, materiałom i dodatkom wykończeniowym, Twoje mieszkanie wyróżniać się będzie pięknem oraz dobrą atmosferą, sprzyjającą pracy, kreatywności i odpoczynkowi. Dlatego skorzystaj z wieloletniego doświadczenia naszych projektantów i przekonaj się, dlaczego warto zadbać o przestrzeń wokół siebie!

Zabudowa recepcji

Boksy systemowe

System boksów firmy Perfekt pozwala zabudować dowolną powierzchnię w halach, w obiektach publicznych, na stadionach, w szkołach i w namiotach czasowych (to idealne rozwiązanie w przypadku braku miejsc w szpitalach). Boksy gwarantują godność i intymność osobom chorym, pozwalają zachować właściwy odstęp od siebie, a ściany oraz meble systemowe dają możliwość rozmieszczenia sprzętu, leków i odzieży.

System boksów firmy Perfekt można łatwo i szybko montować oraz demontować, dostosować wymiar i przewieźć w inne miejsce. Nasza firma dysponuje różnymi realizacjami boksów oraz ekipą montażystów.

Projektowanie wnętrz biurowych

Sale konferencyjne