Stoiska targowe

Stoiska targowe – indywidualne

Jak wywołać pozytywne odczucia wśród klientów i zwiedzających targi? Odpowiedź jest prosta: indywidualne stoisko targowe. Dzięki niemu możesz nie tylko przyciągnąć uwagę nowych kontrahentów, ale i wyjątkowy sposób zaprezentować produkty i usługi oraz wypromować markę swojego przedsiębiorstwa, wyróżniając je spośród innych firm. Poza tym takie stoisko podkreśla indywidualne podejście firmy do wizerunku marketingowego.

Co możemy Ci zaoferować? Przede wszystkim projekt i budowę stoiska targowego na podstawie uzgodnionego projektu, uwzględniającego oprawę graficzną, oświetlenie i wyposażenie w meble. Co ważne, materiały używane przez nas do budowy stoiska targowego mają wyższą jakość od materiałów stosowanych w standardowych rozwiązaniach.

Zleć nam projekt i wykonanie stoiska targowego i wyróżnij się na tle konkurencji!

Stoiska targowe – standardowe

Korzyścią tej formy prezentacji firmy i jej produktów na targach zagranicznych są niższe nakłady finansowe.
Zabudowa stoiska targowego wykonane jest z wystandaryzowanych materiałów oraz wyposażone w systemowe meble wystawiennicze.
Budowę stoiska targowego realizujemy w systemie OCTANORM bądź MAXIMA przez nas albo naszego partnera lub zamawiamy bezpośrednio u organizatora targów zagranicznych.