Powrót do aktualności

Nagroda dla firmy TOBO

Nasz klient, firma TOBO, zwyciężył w konkursie StandOut. imm Cologne 2020. Nagroda przyznana została za stoisko targowe poprawiające standardy architektoniczne w branży wystawienniczej.

StandOut to plebiscyt, który wyróżnia i honoruje najbardziej imponujące projekty stoisk polskich wystawców największych targów na świecie.

Jak podaje portal Exspace.pl, „Do finału 72. edycji StandOUT. redaktorzy Exspace.pl zaprosili 41 polskich wystawców imm cologne 2020. Zwycięzcy i laureaci Wyróżnień Honorowych wybierani byli w czterech kategoriach opartych na powierzchniach stoisk. Laureaci Nagrody Publiczności StandOUT. to faworyci publiczności głosującej za pośrednictwem Internetu. Wszyscy Laureaci otrzymują Nagrody w postaci Pakietu Promocyjnego zasponsorowanego przez portal Exspace.pl o wartości 1000,00 netto”. Stoiska 41 finalistów 72. edycji StandOUT. w ciągu 21 dni głosowania odwiedziło 1 436 osób!”

Przypomnijmy: firma TOBO Datczuk Sp. j. to producent systemów mebli przeznaczonych do biur, gabinetów, recepcji, sal konferencyjnych, hoteli, szkół i przedszkoli, obiektów użyteczności publicznej, mebli domowych (Tobo.pl). Firma powstała w 1998 roku.

Źródło: Portal Expace.pl